orzel_c

Nie dam więcej opluwać Polaków! Obudź się Polsko

Koleżanki i Koledzy, czołem wielkiej Polsce! Świat jest piękny, ale pełen ludzi nienawistnych. Ludzi, którzy nie rozumieją pojęcia wiara, Ojczyzna, patriotyzm i szacunek do wspaniałej historii. Ci ludzie toczą pianę że jesteśmy solidarni, że pomagamy sobie pod znakiem Krzyża i że jesteśmy wierni przykazaniu miłości.

Nikt nie nawołuje do nienawiści wobec drugiego człowieka. Nierówności społeczne będą zawsze i nie zbawimy całego świata od cierpienia. Nawet Ojcu Pio się nie udało wziąć na swoje barki całego cierpienia świata.

Koleżanki i Koledzy!

Jako patriocie trudno mi pogodzić się z myślą, jak moja siostra Polaków nienawidzi, a Polski najbardziej. Przeszła wiele i wywarło to olbrzymi wpływ na jej psychikę. Moja siostra wyrzekła się Polski i rodaków już dawno. Żyje na emigracji, a oprócz kotków i myszek utrzymuje osobę niepracującą z Indii, która doi z niej ile tylko może. Będąc dwa miesiące w Anglii, byłem tego świadkiem.

Moja siostra jest przykładem osoby anty polskiej, mającej nas, ideowych spadkobierców elity przedwojennej Warszawy za nazistów, hitlerowców – a jeśli dorzucimy do tego naszą wiarę – średniowiecznych katoli. Ola reprezentuję całą rzeszę – że tak niefortunnie to ujmę – ludzi, którzy na nasz kraj plują.

Modne jest odrzucanie naszego kraju i wiary błotem. Modne jest wysuwanie do naszego kraju roszczeń i opluwanie nas. Pora powiedzieć dość. Ja mówię dość traktowaniu Polaka jak gówno, a Polski jak ściek!

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami i mamy do tego prawo. Bo nie po to oddawaliśmy za Polskę życie. Nie po to uświadamiamy, działamy u podstaw. Nie dajmy się opluwać i obrażać tylko za to, że jesteśmy Polakami. Jesteśmy narodem WIELKIM i zasługujemy na WIELKĄ POLSKĘ.

Oni się nas boją. Boją się masy młodych ludzi. Ludzi, którzy z Chrystusem idą ramię w ramię. Którzy korzystają z internetu, znają języki i są wykształceni. Oni mają milicję, oni mają władzę, ale my mamy Boga i ludzi. STOP żydowskim roszczeniom. STOP imigrantom. Patrioci za granicą? Tu jest wasz dom :)

Nie zgadzam się by ktokolwiek Polskę obrażał. Nikt nie ma do tego prawa. Dopóki mam siłę, będę walczył o dobre imię Polski. Jesteśmy synami bohaterów. My jesteśmy bohaterami.

Przysięgam ziemi polskiej i narodowi polskiemu, że do ostatniej kropli krwi, do ostatniego tchu nienawidzieć będę wroga – który zniszczył Polskę, do ostatniej kropli krwi, do ostatniego tchu walczyć będę o wyzwolenie Ojczyzny, abym mógł żyć i umierać jako prawy i uczciwy żołnierz Polski.

Tak mi dopomóż Bóg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>