lead.ba00ae694b9adebc201d7ff030d41781

Ludobójstwo Chrześcijan w Iraku północnym. Facebook cenzuruje

To już szczyt! W Iraku trwa masowy mord na Chrześcijanach. Głowy są wbijane na ogrodzenia, ciała na pal, ludzie są paleni żywcem i ścinani publicznie! Są też masowe krzyżowania i katowania. I nikt nie chce, by te zbrodnie ujrzały światło dzienne!

Nie mieści mi się to w głowie. Na Facebookowym fun page bloga, udostępniałem materiały z masowych mordów dokonywanych przez muzułmanów z ISIS. Lewacka polityka portalu Zuckenberga skutecznie posty usuwała, a ostatecznie zablokowała moje konto. Nie mogę już publikować postów i komentarzy.

Na moim Twitterze (powyżej) będę się starał aktualizować. Tam tez będą trafiały kolejne relacje z Iraku. Poniżej wklejam jeden z udostępnionych linków

Drastyczne, tylko dla osób +18!

Proszę o udostępnianie tych zdjęć. Nie dajmy zamknąć sobie ust. I jasno mówmy NIE DLA ISLAMIZACJI. Dlaczego? Tak kończą osoby innej wiary, aniżeli „religii pokoju”.

18 myśli nt. „Ludobójstwo Chrześcijan w Iraku północnym. Facebook cenzuruje”

 1. Chrześcijanie nie od dziś są mordowani przez islamistów, tych kurew nie powinno być nawet w europie. Jeżeli taki gość chciałby przyjechać do polski powinien otrzymać wizę. Ja jako prosty obywatel czuję niepokój i władze powinny to uszanować.

 2. Nie rozumiem… Cywilizacja zachodnia zupełnie bezradna wobec bandy zdziczałych, ciemnych brudasów. Od jakiegoś czasu zastanawiam się z czego to wynika? Skąt bierze się nasza słabość? Niezmiennie dochodzę do jednego wniosku, niestety… Winna jest tak zwana demokracja, wywodzący się z niej nadmierny liberalizm. Nasi miękkobrzuszni, kłótliwi i tchórzliwi politycy nie są w stanie podjąć racjonalnych, sensownych decyzji. Do tego zewsząd krzyczące media: biedni, biedni, uciśnieni obywatele trzeciego świata, biedni uchodźcy, oj krzywda się dzieje tym ludziom! Dajmy im domy, pieniądze i swobodę! Kretynizm. Skąd ten strach i niemoc polityków, skąd obłuda redaktorów? Cóż, polityk zawsze będzie się bał radykalnych decyzji, może przecież stracić przychylność mediów, głosy wyborców, poparcie partyjnych kolegów a co za tym idzie lukratywną, ciepłą posadę, immunitet i co tam jeszcze… Co do medii… Cóż, nie ma lepszego tematu jak dziecko które utopiło się w morzu i któreż to dziecko fale wyrzuciły na brzeg, jeśli jeszcze jest to dziecko z dalekiego, biednego kraju które uciekało przed wojną, głodem i innymi okropnościami tego świata to sukces medialny murowany! I tak urabia się opinię społołeczną, nie wspominając słowem że za rogiem ulicy, obok naszego domu, cierpią i umierają dzieci nasze, naszych sąsiadów, naszych rodaków. Umierają z głodu, chorób i braku lekarstw. Są krzywdzone przez zwyrodniałych dorosłych, ułomny, ślepy i głupi system i, w końcu, przez obojętność i bezduszność. Nad naszym morzem, w naszych jeziorach i rzekach też co roku giną dzieci, nasze dzieci, no, ale dla mediów nie jest to zbyt chwytliwy temat. Co innego biedne dziecko z zamorskich krain! Tak więc mamy magiczne koło świata zachodu: media znajdują ckliwy, chwytliwy temat kreując nasz światopogląd, politycy nie chcąc stracić poparcia ślepej, urobionej przez media tłuszczy i mediów, mówią i robią to co jest politycznie, medialnie i społecznie bezpieczne. Ot, dlatego ta tak zwana zachodnia cywilizacja jest skazana prędzej czy później na zagładę. Nie wiem czy będzie to za lat dziesięć czy sto, ale stanie się to „na bank”. Remedium? Też się nad tym zastanawiałem. I nie widzę idealnego rozwiązania. Można rozważać o silnym, zdecydowanym przywódcy który będzie bronił swego państwa (domu), swojej wiary i obywatelstwa. Ale to trochę pachnie dyktaturą. Z drugiej strony niestety nie wieżę już w naszą rozlazłą, gnijącą demokrację. I z niepokojem patrzę w przyszłość moich dzieci zastanawiając się czy aby nie zostaną zaszczute i zgładzone przez ułomny system polityczno-społeczny lub przez uzbrojoną w maczetę rękę kogoś kto krzyczy „Allahu Akbar, pokój nam wszystkim!”

 3. Jestem chrześcijaninem! Nigdy nie przejdę na islam i nigdy nie oddam pokłon islamskim PSOM! Będę walczyć z ISLAMIZMEM – Pan Bóg mi świadkiem!

  I’m a Christian! I’ll never become an Islamist and never pay homage to Islamist’s DOGS! I’ll be fighting with ISLAMISM – God is my withness here and now !!!

 4. Zagłosowało już ponad 7612 osób. Czekam na TWÓJ GŁOS!

  Dlatego idźmy na wybory i głosjujmy ze swoim sumieniem. 

  Nieobecni nie mają racji.

  Najbliższe wybory są lekiem na całe zło.

  Idźmy do wyborów 25 10 2015r. 
  PiS i PO jak widać w sondzie jest przereklamowane .
  Zmieńmy Polskę już na zawsze i zagłosujmy na zmiany w realu przy urnach , 
  a tu w tej sondzie daj wyraz swojego poparcia na teraz, komu ufasz.
  Udostępniaj i wklejaj gdzie się da ten link z sondą wyborczą.
  100 000 głosów lub więcej , będzie prawie w 100% miarodajne dla nas.
  Żadne media już wtedy nie zakłamią rzeczywistości. 

  http://sonda.hanzo.pl/sondy,249874,unB5.html

 5. Wybacz, sam dopiero się zorientowałem, że mam ustawione iż muszę każdy zaakceptować przed pojawieniem się go na stronie. Szukam właśnie opcji, by same się pojawiały bez zgody :)

 6. Czy was pojebalo? Ludzie na calym swiecie powinni zyc w pokoju i jesli miliony ludzi uciekaja z Syrii przed wojna i smiercia bo maja prezydenta dyktatora (Azada) to trzeba pomoc i zrobic Co sie da zeby tez mogli normalnie zyc a nie gardzic i nienawidzic ich za to bo to sa tylko ofiary i maja prawo do szczescia tak samo jak my..

 7. Nie macie pojecia Co oni przezyli i wielu z nich stracilo do slownie wszytko, bylem i widzialem i na sama mysl mam łzy w oczach.. tyle niewinnych dzieci rozerwanych albo okrutnie okaleczonych przez bomby to dzien powszedni w Syrii. Najlepiej bylo by zabrac z tam tad niewinnych nych a reszte atomowka wypierdolic razem z tym jebanym prezydentem i Islamistami terrorystami ktorzy maja tylko smierc I wojne w tych pustych łbach, a wy postawcie sie na chwile w sytuacij tych ofiar I zastanowcie sie Co wy byscie zrobili. .?? Zostali zeby zdychac jak psy czy zabrac rodzine i pieszo zrobic tysiace km zeby miec przynajmniej cień szansy na lepsze zycie i nie czekac z dnia na dzien zeby umrzec albo zostac jencem Azada i dac sie gwalcic a potem zabic. .. kurwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>