Natalia Pochroń

„Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”.
Józef Piłsudski

ll

Czołem!
Mam na imię Natalia. Pochodzę z podtarnowskiej miejscowości o wdzięcznej nazwie Zabawa. Studiuję Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim.  Publicystyką zajmowałam się wcześniej prowadząc swojego bloga. Aktualnie – redaktorka portalu ProstozMostu.net i publicystka Myśl24.pl.

Moją główną pasją jest historia, ze szczególnym naciskiem na historię nowożytną Polski. Rekonstruuję 16 Pułk Piechoty Ziemi Tarnowskiej, sekcję policyjną. Staram się w miarę możliwości upamiętniać każde wydarzenie, z którego, jako Polacy, powinniśmy być dumni. A takich faktów jest mnóstwo, wbrew przekazowi, jaki próbują nam przedstawić niektóre środowiska.

Nie jest mi obojętne to, co dzieje się w polityce. Nie toleruję fałszu, mydlenia oczu i zakłamywania historii. Nacjonalistka, konserwatyska, katoliczka. Bronię roli rodziny, jako podstawowej wspólnoty dojrzewania i formacji człowieka. Sprzeciwiam się LGBT i wszelkim środowiskom atakującym wartości i autorytety. Nieprzychylna globalizacji i chorym wpływom Unii Europejskiej, zarażającym naszą Ojczyznę. Kultywuję kulturę i tradycję narodową. Celem – Wielka Polska, dewizją – Bóg, Honor, Ojczyzna.

CWP!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Orzeł w Koronie | Wojciech Tokarski