Wojciech Tokarski

„Czym jest tradycja? Przede wszystkim nie jest rupieciarnią, w której od czasu do czasu można znaleźć jakiś skarb”.
ks. Józef Tischner

ja3

Czołem!
Nazywam się Wojciech Tokarski, jestem studentem zarządzania w sektorze publicznym i pozarządowym na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Urodziłem się w renesansowym Tarnowie, pierwszym miastem niepodległym i polskim biegunie ciepła. Jestem publicystą portalu Kierunki i wMeritum.

Moim konikiem jest publicystyka blogowa. Przygoda z dziennikarstwem rozpoczęła się w liceum, gdy uczęszczałem do klasy o profilu prawniczym. Podjąłem wtedy współpracę z lokalnym portalem informacyjnym, zdobywając pierwsze reporterskie szlify. Kontynuowałem je w zespole regionalnej telewizji internetowej jako reporter i operator kamery. Miesięczny staż w redakcji wiadomości Onet zapewnił mi wprowadzenie w charakterystykę pracy ogólnopolskiego portalu informacyjnego, ale też w medialne zakłamania.

Jestem przede wszystkim patriotą. Ideologią, na której się opieram jest narodowy radykalizm – moim celem Wielka Polska. Polacy to najlepszy naród na świecie, zasługują na to, by żyć godnie. Stanowczo sprzeciwiam się republice okrągłego stołu, pomiotom komunistycznym w debacie publicznej i ośmieszaniu Polski na arenie międzynarodowej. Nie chcę Polski w Unii Europejskiej. Aborcja, eutanazja to morderstwa jak każde inne. Moje wartości? Bóg, Honor, Ojczyzna. Katolik.

CWP!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Orzeł w Koronie | Wojciech Tokarski